Готуємося до ДПА

УВАГА!
Нова послуга!
Безкоштовно!

Підготовка до ДПА 2012 року!

Ви маєте унікальну можливість ефективно підготуватись до державної підсумкової атестації 2012 року з української мови та літератури.

Перекази до державної підсумкової атестації надаються у відео та аудіо форматах.
Переглядайте та прослуховуйте тексти із збірника переказів в мережі Інтернет, скачуйте до себе на персональний комп'ютер. Прослуховуйте і пишіть. Звіряйте з оригінальним текстом. Зберігайте у своїй мережевій папці "Мої документи" на робочому столі, як збірник власних переказів. У вигляді тексту, та/або прикріпленого файлу.
Надавайте свій текст для перевірки.
Можете повторювати цю процедуру скільки завгодно разів.
Готуйтесь!

Перекази до ДПА 2012 року з української мови знаходяться тут.

Українська мова та література

Українська мова та література — початки її належать до часів формування Київської Русі. Вивчаймо свій культурний спадок!

Історія України

Історія — наука, яка займається вивченням минулого людства, покладаючись при цьому на письмові та матеріальні свідчення минулих подій.

Англійська мова

Англійська мова — належить до германської гілки індоєвропейської сім‘ї мов. Це одна з найпоширеніших мов у світі.

Хімія

Хімія — вивчає молекулярно-атомарні перетворення речовин, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин.
Математика

Математика — наука що виникла в результаті практичних потреб людини рахувати, обчислювати, вимірювати.

Біологія

Біологія — сукупність наук про живу природу, закономірності її розвитку та зв’язки з неживою природою.

Географія

Географія — єдиний комплекс наук, що вивчають географічну оболонку Землі і акцентуються на виявленні просторово – часових закономірностей.

Фізика

Фізика — досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами.

Шановні викладачі, учні старших класів, випускники середньої школи минулих років!

Безкоштовно з 1 вересня 2010 року!
Ви маєте унікальну можливість для підготовки до успішного проходження незалежного тестування - ЗНО 2012!.
Готуйтесь до ЗНО-2012 та вступу до ВНЗ не обмежуючи себе в кількості спроб для підготовки до тестування за допомогою інструментів цього сайту.

Вам безкоштовно пропонуються тисячі реальних завдань для тестування, що повністю відповідають вимогам ЗНО.
Ви маєте можливіть готуватись до тестування з восьми дисциплін, за якими проходить зовнішнє незалежне тестування 2012 року.
Для зареєстрованих користувачів доступні додаткові сервіси - аналіз результатів тесту, підказки, статистика, донавчання.
Ми надаємо Вам можливість проходити тренінг з тестування з ряду дисциплін на електронній копії реального бланку незалежного тестування, який виглядає аналогічно офіційному, але працює в інтерактивному режимі.
Ви можете скористатись бібліотечкою з підручниками.

У цьому навчальному році ми запропонуємо Вам ще багато цікавих і корисних новинок.
Слідкуйте за новинами!

Запрошуємо до співпраці!

Реєструйтесь і отримуйте безмежні можливості для успішної підготовки до тестування - ЗНО 2012.

Памятайте!
Тільки зареєстровані користувачі мають можливість отримати результати пройдених тестів, опрацювати помилки та скористатись іншити перевагами персоналізації!

Реєстрація і проходження тестів - послуга БЕЗКОШТОВНА!

Ваш успіх - у Ваших руках!